دکتر محسن سلیمانی
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / کاشت مو / انواع روشهای کاشت مو کدام است؟

انواع روشهای کاشت مو کدام است؟

امروزه یکی از استرس های مردم ریزش مو است که به دلایل مختلفی مانند ژنتیک ، بیماری ها و داروها ، تغذیه و شرایط نامناسب زندگی و ... اتفاق می افتد . به طور معمول وقتی کسی دچار ریزش مو می شود به انواع شیوه های درمانی رجوع می کند اعم از درمان های خانگی و گیاهی تا مراجعه به متخصص و دریافت داروهای شیمیایی و ... اما اگر از هیچکدام نتیجه نگیرد ، آخرین راه حل بهترین و ماندگارترین راه حل است : کاشت مو !

هدف از کاشت مو واضح و مبرهن است ، ایجاد تراکم مو در نواحی کم پشت یا خالی از مو به منظور حفظ زیبایی ، اعتماد به نفس و ظاهر جوانتر . اولین سوال برای یک متقاضی کاشت مو این است که بهترین روش کاشت مو چیست ؟
در سال های اخیر روش های مختلف کاشت مو پیشرفت بسیاری داشته اند و استقبال بیشتری از روش های غیر تهاجمی کاشت مو شده است . زیرا علاوه برعوارض جانبی کمتر ، حصول نتیجه در کمترین زمان را هم دارا هستند .

شما می‌توانید انجام بهترین روش کاشت مو با بالاترین تراکم را در کلینیک بهین اصفهان تجربه نمایید. در این مرکز با بکارگیری انواع تکنیک های به روز کاشت مو و انتخاب مناسب ترین آنها برای شما مطلوب ترین نتایج را می‌توانید مشاهده کنید. جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 36290689 - 031 تماس حاصل فرمایید.

اکنون بهترین و به روز ترین روش های کاشت و پیوند مو در دنیا عبارتند از :

  1. کاشت مو به روش FUT
  2. کاشت مو به روش FIT
  3. کاشت مو به روش FUE
  4. کاشت مو به روش SUT

اينستاگرام دکتر سليماني

بهترین روش کاشت مو

از بین این روشها در حال حاضر، بهترین روش کاشت مو که بالاترین دقت و کمترین عوارض و بیشترین تراکم را دارد کاشت مو به روش SUT است .
همه روشهای کاشت مو به این صورت است که فولیکول ها یا گرافت های پوست حاوی فولیکول مو را از قسمت هایی که دچار ریزش نمی شوند و موهای پایداری دارند مانند پشت سر که به آن بانک مو گفته می شود ، جدا کرده و به محلی که دچار کم پشتی و ریزش شده که به آن پذیرنده می گویند انتقال می دهند .

در اکثر روش ها این کار توسط پزشک و دستیار او با ابزارهای دستی انجام می شود اما در کاشت مو به روش SUT ، کلیه مراحل توسط دستگاه های کاملا اتوماتیک ، دقیق و با ظرافت بسیار بالا انجام می گیرد . به دلیل دستگاه های پیشرفته با سرعت بالا تعداد فولیکول مو برداشت شده ، حداقل بودن آسیب به گرافت پوستی و فولیکول مو و نهایتا کاشت سریع و پرتراکم ، کیفیت کاشت مو ها از روش های دیگر بیشتر است .

بیشترین تعداد فولیکول مو در این روش کاشته می شود تا 14000 تار موی واقعی را می توان در یک جلسه کاشت که سه برابرسایر روش ها است و حتی رکورد متراکم ترین کاشت مو ـ کاشت 60 تار مو در یک سانتیمتر ـ نیز برای روش SUT است .

یکی دیگر از مزایای کاشت مو به روش SUT که آنرا تبدیل به بهترین روش می کند این است که غیر از ناحیه پشت سر میتوان از جاهای دیگری مثل ریش ، بازو و سینه نیز فولیکول های مو را استخراج کرد که برای افرادی که بانک موی مناسبی ندارند ، بهترین روش کاشت مو می باشد .
اغلب افرادی که از روش های دیگر کاشت مو نتیجه مطلوب را نگرفته اند با این روش می توانند به خواسته خود برسند .

بهترین روش کاشت مو | کاشت مو در اصفهان

مزایای کاشت مو به روش SUT

- نداشتن اسکار زخم و بخیه و پانسمان
- بهبود سریع محل های برداشت مو
- نداشتن دوره نقاهت و بازگشت فوری به فعالیت های روزانه
- کمترین میزان درد و خونریزی
- طبیعی ترین ظاهر مو پس از رشد
- احتمال از بین رفتن و خراب شدن فولیکول مو تقریبا صفر است و همه موهای برداشت شده ،کاشته می شوند .

با توجه به مطالب عنوان شده شده ، به نظر می رسد بهترین روش برای کاشت مو ، تکنیک SUT باشد . اما با این حال متقاضی کاشت مو پس از مشاوره با پزشک و در نظر گرفتن شرایط مو از نظر ریشه ، رویش و پوست فرد ، بهترین روش کاشت مو را انتخاب نماید .

کاشت ابرو در کلینیک بهین اصفهان با مطلوب ترین نتایج و مناسب ترین قیمت انجام می‌شود. شما می‌توانید جهت هماهنگی یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 36290689 - 031 تماس حاصل فرمایید.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان شریعتی ، بعد از اورژانس بیمارستان شریعتی ، طبقه دوم بانک آینده ،کلینیک پوست ومو بهین
تلفن : 36290689 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

روش کاشت مو در محل اسکار

کاشت مو در افراد سالمند و نتایج نهایی آن

تعداد جلسات و مدت زمان کاشت مو

مدت بیحسی سر بعد از کاشت مو

نحوه انجام کاشت مو به روش ترکیبینظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
اهمیت بانک مو در تراکم کاشت مواهمیت بانک مو در تراکم کاشت مو

بانک مو به قسمتی گفته می‌ شود که گرافت‌ های مو از آنجا تأمین شده و میتواند یک منبع مناسب برای کاشت مو باشد. بهترین بانک مو، پشت سر است؛ زیرا موهای این قسمت مقاومت بالایی در برابر عوامل محیطی و هورمونهایی دارند که منجر به ریزش مو می‌ شوند. ... ادامه مطلب

بهترین نتایج کاشت مو به چه عواملی بستگی دارد؟بهترین نتایج کاشت مو به چه عواملی بستگی دارد؟

در هر شیوه درمانی عوامل زیادی برای موفقیت یا عدم موفقیت آن وجود دارد که عمل تهاجمی کاشت مو نیز از آن مستثنا نیست. در این عمل عواملی همچون انتخاب روش مناسب درمان، داشتن یا عدم داشتن بانک مو قوی، رعایت کامل مراقبت‌ های قبل و بعد از عمل نکاتی است که همه‌ در موفقیت یا عدم موفقیت عمل کاشت مو موثر است ... ادامه مطلب

توصیه های بعد از کاشت موی طبیعی که باید انجام دادتوصیه های بعد از کاشت موی طبیعی که باید انجام داد

اگر عمل کاشت مو انجام داده اید یا قصد انجام آن را دارید؛ لازم است بدانید رعایت برخی نکات در بهبودی هرچه سریعتر و نتایج بهتر کاشت مو تاثیر بسزایی دارند که در این مطلب به بعضی از آنها اشاره میشود ... ادامه مطلب

مدت بیحسی سر بعد از کاشت مومدت بیحسی سر بعد از کاشت مو

کاشت مو نوعی جراحی کم تهاجم است که برای بازگرداندن مو به مناطقی از پوست سر که دچار طاسی و یا کم پشتی است انجام می شود. کاشت مو شامل برداشتن گرافت ها (دسته های کوچکی از فولیکول های مو) از ناحیه اهدا کننده و استفاده از آنها به عنوان پیوند در یک منطقه طاس یا دچار ریزش می باشد. ... ادامه مطلب

طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465