دکتر محسن سلیمانی
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / کاشت مو / عوامل مؤثر در تعیین هزینه کاشت مو

عوامل مؤثر در تعیین هزینه کاشت مو

زیبایی ظاهری چهره برحسب نیاز فرد به شکل‌های مختلفی انجام می‌شود. در این راستا پرپشت بودن موها و همچنین خوش‌حالت بودن آنها نیز بسیار مورد توجه همگان است. گاهی فرد به شکل ارثی از این زیبایی بهره‌مند‌است؛ اما در غیر این صورت و در اثر آسیب‌های احتمالی وارده ممکن است نیاز به تغییرات و ترمیم موهای سر خود داشته باشد. از مهم‌ترین روش‌های رسیدن به آن عمل کاشت مو به روش‌های مختلف است که قیمت کاشت مو بر اساس روش انجام آن تعیین می‌شود.

زمانی که برای کاشت مو به یک کلینیک زیبایی مراجعه می‌کنید، یکی از چیزهایی که در جلسه مشاوره راجع به آن صحبت می‌شود، هزینه انجام این کار است. پس از اینکه متخصص زیبایی روش مناسب برای شما را تشخیص داده و تعداد جلسات موردنیاز برای انجام کار را تخمین زد، هزینه تقریبی را به شما اعلام خواهد کرد. علاوه بر این‌ها موارد دیگری هم در تعیین هزینه کاشت مو تأثیرگذار هستند.قیمت کاشت مو برای هر فردی می‌تواند متفاوت باشد؛ زیرا میزان طاسی سر افراد با یکدیگر برابر نیست و از طرفی هم ممکن است که برخی افراد جامعه به دلیل بانک موی ضعیفی که دارند، مجبور هستند که تعداد زیادی مو، از نواحی دیگر بدن و یا صورت بردارند که همین موضوع، قیمت کاشت مو برای افراد جامعه را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد.
در نظر داشته باشید که هیچ‌کدام بیمه‌های ایرانی هم از پیوند موی شما حمایت نمی‌کنند؛ زیرا هزینه‌ی عمل جراحی زیبایی به عهده‌ی فرد می‌باشد و چون ریزش مو تأثیر بسیار زیادی در چهره‌ی افراد جامعه دارد، در نهایت قیمت کاشت مو به یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد جامعه تبدیل شده است.

عمل کاشت مو برای کسب نتایج مطلوب، نیازمند مهارت و تجربه پزشکی است که اقدام به این جراحی می‌نماید. به همین دلیل توصیه می‌شود؛ کاشت مو را نزد پزشکان مجرب و مراکز مجازی مانند کلینیک بهین در اصفهان انجام دهید. این مرکز با سالها تجربه در زمینه کاشت مو، و ارائه نتایجی فوق العاده در این زمینه، یکی از تخصصی ترین کلینیک های کاشت مو در اصفهان می‌باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره تلفن 36290689 - 031 تماس حاصل فرمایید.

کاشت مو

برای انجام این روش ابتدا متخصص به برسی نوع ریزش و مقدار آن می‌پردازد و سپس با بررسی بانک مو مشخص می‌سازد که فرد بانک موی قوی دارد و یا خیر و چه مقدار برداشت و چه مقدار کاشت برای شخص کافی می‌باشد. سپس بر این اساس روند درمان را برنامه‌ریزی کرده و بر مبنای آن درمان را پیش می‌برد. در جلسه درمان نیز با توجه به انتخاب روش کاشت مو، مقدار موردنیاز فولیکول‌ها بر اساس دستگاه روش کشت مو برداشت می‌شود و سپس بر نقاط خالی از موی سر فرد کاشته می‌شود که این درمان از طریق بی‌حسی موضعی انجام می‌گیرد و فرد دردی را در زمان درمان خود حس نخواهد کرد.

هزینه پیوند مو

انواع روش‌های کاشت و پیوند مو

  1. روش FUT
  2. روش FIT
  3. روش BHT
  4. روش SUT
  5. روش MICRO GRAFT

عوامل مؤثر در تعیین هزینه کاشت مو

عوامل مختلفی در هزینه کاشت مو مؤثر است که باعث می‌شود این موضوع از فردی به فرد دیگر کلینیکی به کلینیک دیگر متفاوت باشد. اطلاع از این عوامل و داشتن یک دانش مختصر درباره آنها می‌تواند به شما در انتخاب درست یک کلینیک زیبایی و پرداخت هزینه بسیار کمک کند. در ادامه به بررسی مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار در هزینه کاشت مو و علت تفاوت قیمت میان روش‌ها و کلینیک‌های مختلف خواهیم پرداخت.

وسعت طاسی و بانک مو

هر فرد برای اینکه بتواند کاشت موی سر و ابرو را به‌صورت مؤثر انجام دهد، باید یک بانک موی خوب داشته باشد. بانک مو ناحیه‌ای از بدن است که موهای آن به دلایل مختلف نسبت به سایر قسمت‌ها مقاومت بیشتری را در برابر ریزش از خود نشان می‌دهند. معمولاً ناحیه پشت سر به‌عنوان بانک مو استفاده می‌شود؛ اما اینکه طاسی در چه ناحیه‌ای و با چه مساحتی اتفاق افتاده باشد، نوع طاسی و میزان غنی بودن و قابل‌استفاده بودن بانک مو از مهم‌ترین عوامل تعیین‌کننده هزینه کاشت مو هستند. همچنین این مورد در تعیین اینکه شما برای رسیدن به نتیجه دلخواه به چه تعداد جلساتی نیاز دارید، بسیار اهمیت دارد.

تراکم مدنظر

زمانی که برای مشاوره به نزد متخصصان کلینیک زیبایی مراجعه می‌کنید، یکی از پرسش‌هایی که باید به آن پاسخ گویید این است که دوست دارید موهایتان تا چه حد متراکم باشد. بدیهی است که تراکم بیشتر نیاز به تار موهای بیشتری داشته و در نتیجه هزینه بیشتری را برای شما رقم خواهد زد.

اينستاگرام دکتر سليماني

کلینیک زیبایی

کلینیکی که برای کاشت موی سر به آن مراجعه می‌کنید، نقش مؤثری در تعیین هزینه کاشت مو دارد. فناوری دستگاه‌هایی که در آن کلینیک برای کاشت مو استفاده می‌شوند، میزان تخصص پزشک‌های حاضر در مرکز و به‌روز بودن دانش کاشت مو مهم‌ترین عوامل در تعیین تخصص یک مرکز و به تبع آن هزینه انجام کاشت مو در آن مرکز است.

در حال حاضر کلینیک‌های زیادی در زمینه کاشت طبیعی مو فعالیت می‌کنند و هر کدام نیز دارای روش‌ها و متدهای خاصی برای پیوند فولیکول مو هستند. کلینیک‌هایی وجود دارند که به علت داشتن تخصص و مهارت بالا در پیوند مو، اقدام به دریافت هزینه‌های بیشتری از مراجعه‌کنندگان می‌کنند. گروهی دیگر از کلینیک‌ها نیز وجود دارند که به علت داشتن سوابق درخشان و همچنین تضمین‌هایی که برای کاشت مو به افراد می‌دهند، هزینه‌های بیشتری دریافت می‌کنند. معمولاً این دسته از کلینیک‌ها با ارائه خدمات بیشتر و باکیفیت‌تر نسبت به سایر مراکز، اقدام به بالا بردن تعرفه خود می‌کنند. البته در این بین نیز کلینیک‌های معتبر و خوب دیگری نیز وجود دارند که کاشت مو را با کیفیت مطلوبی برای افراد انجام می‌دهند و در قبال آن نیز هزینه‌های منطقی و متعارفی را دریافت می‌کنند.

کاشت ابرو در کلینیک بهین اصفهان با مطلوب ترین نتایج و مناسب ترین قیمت انجام می‌شود. شما می‌توانید جهت هماهنگی یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 36290689 - 031 تماس حاصل فرمایید.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان شریعتی ، بعد از اورژانس بیمارستان شریعتی ، طبقه دوم بانک آینده ،کلینیک پوست ومو بهین
تلفن : 36290689 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

بالاترین تراکم کاشت مو چقدر است؟

آزمایش های لازم برای عمل کاشت مو

بهترین کلینیک کاشت مو زنان

کاشت مو در کلینیک های تخصصی چگونه است؟

پیوند مو به روش FIT چگونه انجام میشود؟نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
لک صورت چیست و چگونه درمان میشود؟لک صورت چیست و چگونه درمان میشود؟

لك هاي صورت به دلايل مختلفي ايجاد ميگردد و مهمترين آن در اثر تماس طولاني مدت يا حتي كوتاه مدت نور خورشيد در نواحي گونه ها، پيشاني، تيغه بيني و لبهاي فوقاني ايجاد ميشود. البته اسكار جوشها (آكنه ها) نيز ميتواند باعث ايجاد آن شود ... ادامه مطلب

بوتاکس و فیلر چه تفاوتهایی با هم دارند؟بوتاکس و فیلر چه تفاوتهایی با هم دارند؟

برای درمان چین و چروک های دینامیک تزریق بوتاکس انتخاب مناسبی است . درمان مناسب خطوط ریز ناشی از شکستن یا تجزیه کلاژن تزریق فیلر است . ... ادامه مطلب

چگونه بوتاکس اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟چگونه بوتاکس اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟

امروزه تزریق بوتاکس به یک روش درمانی متداول در زمینه زیبایی و جوانسازی تبدیل شده است. افراد زیادی هستند که به جای روش های پرهزینه و خطرناک مانند جراحی ... ادامه مطلب

افزایش تراکم یا پر پشت شدن موی سرافزایش تراکم یا پر پشت شدن موی سر

ریزش مو شایع‌ ترین مشکل پوست و مو در سرتاسر دنیا و در طول تاریخ است. این مشکل فقط مختص آقایان نیست و زنان بسیاری نیز از آن رنج می‌ برند. یکی از راههای درمان ریزش موی افرادی که به هر دلیلی نمی توانند کاشت مو انجام دهند، ترمیم مو می باشد. ... ادامه مطلب

طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465