دکتر محسن سلیمانی
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / کاشت ریش و سبیل / عوامل موثر بر هزینه کاشت ریش

عوامل موثر بر هزینه کاشت ریش

یکی از عناصر زیبایی ساز برای مردان ریش و سبیل است. برخی از مردان به دلایل مختلفی دارای ریش و سبیل کم‌پشتی در ناحیه صورت خود هستند. خوشبختانه با پیشرفت علم و تکنولوژی این مسئله به راحتی قابل حل است. به این صورت که مردان می‌توانند با برخورداری از تکنیک‌های کاشت ریش و سبیل اعتماد به نفس را به خود بازگردانند. برای پی بردن به صرفه اقتصادی این عمل زیبایی، باید تأثیر آن را در قبال هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید، بررسی نمایید. در یک نگاه کلی، کاشت ریش و سبیل تغییر بسیار زیادی در ظاهر شما به وجود می‌آورد و شما را صاحب ریش و سبیل کاملاً طبیعی می‌کند. وقتی کاشت طبیعی ریش و سبیل را انجام می‌دهید، دیگر نیازی به استفاده از روش‌های موقت برای ترمیم ریش و سبیل نخواهد بود. در نتیجه این فعالیت در درازمدت به لحاظ مالی، به شدت به صرفه خواهد بود.

شما می‌توانید برای بهترین کاشت ریش و سبیل در اصفهان به کلینیک تخصصی کاشت موی بهین مراجعه نمایید. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 36290689 - 031 تماس حاصل فرمایید.

مزایای کاشت ریش و سبیل

انواع روش های کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش با روش FUE

fue رایج ترین روشی است که برای کاشت ریش استفاده می شود. در این روش مو (فولیکول) از محل مورد نظر برداشت شده و به محل مورد نظر پیوند زده می شود. عمل کاشت ریش بین 2 تا 5 ساعت طول می کشد و فقط جای زخم های دایره ای کوچک که در آن فولیکول های مو برداشته شده به جا میماند. بعضی از کلینیک ها این روش را به صورت دستی انجام می دهند، در حالی که برخی دیگر از کمک های مکانیکی استفاده می کنند. این نوع عمل کاشت ریش نسبت به سایر گزینه ها زمان بهبودی سریع تری دارد و بیشتر افرادی که تحت این عمل قرار می گیرند ناراحتی کمی دارند و یا اصلاً احساس ناراحتی نمی کنند.

کاشت ریش با روش FUT

نوع اصلی دیگر پیوند واحد فولیکول (FUT) است که این روش را جراحی یا نواری هم نامگذاری کردند. در این روش نواری از پشت سر یا موهای پشت گوش یا زیر چانه برداشت میشود و این نوار رو به دانه های تکی فولیکول مو تقسیم می کنند و در محل مورد نظر کاشت می شود. در این روش به دلیل اینکه از موهای بیشتری میتوان برای کاشت استفاده نمود ریش پرتری میتوان داشت.

کاشت ریش با روش SUT

یکی از روش های مدرن کاشت ریش می باشد. در این روش از پانچ اتوماتیک برای برداشت گرافت ها از پشت سر استفاده می گردد که این امر آسیب کمتری به فولیکول مو وارد می شود و سرعت کار بیشتر است و ادامه مراحل کاشت مو به صورت fit انجام می شود. کاشت ریش به روش sut می تواند تراکم ریش های شما را به میزان زیادی افزایش دهد و از طرفی هزینه زیادی روی دست شما نگذارد. باید بدانید در کاشت ریش به روش sut داشتن بانک موی مناسب یکی از اصلی ترین شرایط است. در این روش از خونریزی شدید و جراحی طولانی مدت و عوارض جانبی خبری نیست. همچنین دوره نقاهت کاشت ریش به روش sut بسیار کوتاه است. صفر تا صد روند کاشت ریش در این روش به وسیله دستگاه انجام می شود. استفاده از دستگاه موجب می گردد تا به گرافت های برداشت شده هیچگونه آسیبی نرسد و از تمام ظرفیت بانک مو استفاده بهینه شود.

عوامل موثر بر هزینه کاشت ریش

روش S.MicroGraft

این روش جدیدترین و بهترین روش کاشت ریش و سبیل محسوب می‌شود که تمام معایب روش‌های قدیمی کاشت ریش و سبیل را برطرف کرده و هیچگونه اسکار جراحی از خود به جای نخواهد گذاشت. همچنین به علت کاشت در سایز میکرو بیمار شاهد ظرافت فوق‌العاده و تراکم بسیار بالایی خواهد بود. این تکنیک، بهترین و طبیعی‌ترین نتیجه ممکن را برای فرد به ارمغان می‌آورد؛ چراکه تنها یک یا دو گرافت به صورت همزمان برداشته می‌شوند و هر کدام به صورت جداگانه، پروسه کاشت را پشت سر می‌گذارند. میکروگرافت علاوه بر بازگرداندن ریش و سبیل به چهره شما، در درمان بیماری‌هایی مثل آلوپسی نیز مؤثر است. ناگفته نماند که این تکنیک نوین، حتماً باید تحت نظر یک پزشک مجرب و ماهر صورت بگیرد تا بیمار به نتایج دلخواه خود برسد

مراقبت‌های قبل از کاشت ریش و سبیل

  1. استفاده از داروهای رقیق کننده خون، به مدت دو هفته قبل از کاشت ریش و سبیل ممنوع است.
  2. شب قبل از کاشت ریش و سبیل، حتماً استحمام کنید. این مسئله از دو جنبه حائز اهمیت است. از یک‌سو شما بعد از پیوند ریش، زمانی میتوانید دوش بگیرد که پزشک اجازه دهد. از سویی دیگر، پوست صورت باید به طور کامل تمیز و عاری از آلاینده ها و میکروب ها باشد تا خطر عفونت کمتر شود.
  3. در صورتی که از مولتی‌ویتامین‌ها و به ویژه ویتامین‌های B و E استفاده میکنید، یک هفته قبل از پیوند طبیعی ریش، مصرف را ترک کنید؛ زیرا در این صورت احتمال خونریزی بیشتر میشود به خصوص اگر روش مورد استفاده برای کاشت، وابسته به جراحی باشد.
  4. مصرف داروهای ضد التهاب، به مدت یک هفته قبل از کاشت ریش و سبیل ممنوع است.
  5. برای افرادی که دچار بیماری‌هایی همانند بیماری‌های قلبی یا فشار خون هستند، متخصص، داروهایی تجویز میکند که مدتی قبل از پیوند ریش باید مصرف نمایند.
  6. مصرف دخانیات، حداقل یک ماه قبل از کاشت ریش ممنوع است. نیکوتین موجود در سیگار و دخانیات، نه تنها به دلیل تنگ کردن عروق خونی، انتقال اکسیژن را دچار مشکل می‌کند بلکه وجود مونواکسید کربن ناشی از سوختن سیگار باعث میشود انتقال اکسیژن نیز کاهش پیدا کند. در نتیجه بعد از پیوند طبیعی ریش، زخم ها دیرتر التیام پیدا می‌کنند و هم به دلیل کمبود اکسیژن، فولیکول ها از دست می روند.
  7. حداقل 24 ساعت قبل از کاشت ریش، قهوه و کلیه نوشیدنی‌های حاوی کافئین را مصرف نکنید؛ زیرا هم خونریزی بیشتر شده و هم حساسیت بدن را نسبت به داروهای مصرفی در طول پیوند ریش، بیشتر میکنند.
  8. اگر به داروی خاصی حساسیت داشته و یا اینکه تجربه حساسیت به ماده بیحسی دارید، حتماً باید این موضوع را به پزشک خود اطلاع دهید.

مراقبت های پس از کاشت ریش و سبیل

پس از کاشت ریش، ناحیه مورد نظر توسط هیچ بانداژ و پانسمانی پوشیده نخواهد شد، پس سعی کنید از فشار بر روی ناحیه پیوند خودداری نموده و حتی در حد امکان از خدمات شستشوی کلینیک ها استفاده کنید تا از هرگونه آسیب جانبی جلوگیری کنید. البته ممکن است در ناحیه پشت گردن که محل استخراج فولیکول ها است پانسمانی موقتی انجام شود.

عوامل مؤثر بر هزینه های کاشت ریش

عوامل زیادی وجود دارند که می‌توانند بر هزینه‌ های کاشت ریش و سبیل، تأثیر بگذارند. همه این عوامل در کنار هم هزینه‌های انجام این عمل زیبایی را تعیین می‌کنند:

اينستاگرام دکتر سليماني

عوارض جانبی کاشت ریش و سبیل

بعضی از عوارض جانبی معمول بعد از جراحی کاشت ریش و سبیل عبارتند از:

اگر از فقدان موهای خود رنج می‌برید، می‌توانید با پیوند مو مشکل خود را حل کنید. بزرگترین مزیت پیوند مو این است که فرد اعتماد به نفس خود را بازمی‌یابد. در کلینیک بهین اصفهان از بهترین روشهای کاشت و پیوند مو بهره گرفته شده است تا نتایجی رضایت بخش و شگفت انگیز برایتان به ارمغان آید. در این مرکز از روشهای کاشت مو شامل پیوند واحد فولیکولی (FUT) و استخراج واحد فولیکولی (FUE) برای ایجاد نتیجه‌ای طبیعی استفاده می‌شود. مورد قابل ذکر آن است که شما می‌توانید بر اساس میل خود موهای پیوند یافته را حفظ کنید، آنها را رنگ کنید، مواد آرایشی بزنید، بشویید و با هر مدل مویی آراسته کنید. به منظور دریافت مشاوره و یا رزرو نوبت می توانید با شماره ‌تلفن 36290689 - 031 تماس حاصل فرمایید.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان شریعتی ، بعد از اورژانس بیمارستان شریعتی ، طبقه دوم بانک آینده ،کلینیک پوست ومو بهین
تلفن : 36290689 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

کاشت ریش و سبیل به روش FUT

آیا به عوارض کاشت ریش و سبیل آگاه هستید؟

بهترین سن برای کاشت ریش و سبیل چه سنی است؟

مراحل کاشت سبیل و ریش

انواع روش کاشت ریش و سبیلنظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
بهترین سن برای کاشت ریش و سبیل چه سنی است؟بهترین سن برای کاشت ریش و سبیل چه سنی است؟

به طور کلی سن مناسب کاشت ریش و سبیل در مردان بعد از اتمام دوران بلوغ آنها می باشد که در هر فرد ممکن است متفاوت باشد که با معاینه و بررسی توسط پزشک مشخص می شود. سن 25 سالگی زمانی است که فرد از دوران بلوغ عبور کرده و حالت کلی ریش و سبیل خود را به دست آورده است. ... ادامه مطلب

عوامل مؤثر در تعیین هزینه کاشت موعوامل مؤثر در تعیین هزینه کاشت مو

زمانی که برای کاشت مو به یک کلینیک زیبایی مراجعه می‌کنید، یکی از چیزهایی که در جلسه مشاوره راجع به آن صحبت می‌شود، هزینه انجام این کار است. پس از اینکه متخصص زیبایی روش مناسب برای شما را تشخیص داده و تعداد جلسات موردنیاز برای انجام کار را تخمین زد، هزینه تقریبی را به شما اعلام خواهد کرد. ... ادامه مطلب

بهترین نتایج کاشت مو به چه عواملی بستگی دارد؟بهترین نتایج کاشت مو به چه عواملی بستگی دارد؟

در هر شیوه درمانی عوامل زیادی برای موفقیت یا عدم موفقیت آن وجود دارد که عمل تهاجمی کاشت مو نیز از آن مستثنا نیست. در این عمل عواملی همچون انتخاب روش مناسب درمان، داشتن یا عدم داشتن بانک مو قوی، رعایت کامل مراقبت‌ های قبل و بعد از عمل نکاتی است که همه‌ در موفقیت یا عدم موفقیت عمل کاشت مو موثر است ... ادامه مطلب

ترمیم محل بانک مو بعد از کاشتترمیم محل بانک مو بعد از کاشت

کاشت مو یک روش جراحی است که در آن فولیکول‌های مو را از ناحیه مقاوم در برابر ریزش مو (منطقه دهنده) برداشته و به قسمت‌های طاس یا کم‌پشتی مو پیوند می‌دهند. کاشت مو یک راه‌حل دائمی و طبیعی برای بیمارانی است که از طاسی یا ریزش مو رنج می‌برند. ... ادامه مطلب

طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465